Ciąża 39 tydzień (nic się nie dzieje)

W poniedziałek byliśmy Na KTG. Zero skurczy przez 20minut badania. Lekarz stwierdził tylko: „bardzo ładnie,  tak ma być” i koniec wizyty. :) Kolejne KTG w poniedziałek 1 września – dzień w którym dzieci zaczynają szkołę. Czy my powitamy już naszą kruszynkę? Aj, sama chciałabym to wiedzieć. Wchodzimy w 40tydzień.

literakiPo tych dobrych wiadomościach skusiliśmy się na maraton po Ikei. Zakupiłam wielkie kartony na ubranka i inne rzeczy dla naszej Amelki. Chciałam też kupić mały regał, ale że nie było go na magazynie wróciliśmy z pudłami. Ale w tygodniu dostaliśmy nasz regał (dobra dusza z rodziny nam go przywiozła). Mąż go ładnie złożył i już cieszy nasze oczy :). Na razie musimy się zadowolić tymi rzeczami bo mebelków w pokoju Amelki jeszcze nie ma i prędzej pojawią się zimą. Do tej pory musimy sobie jakoś miejsce organizować. W tygodniu też wyszyłam dla naszej malutkiej literki – ostatnio bardzo modne. Poza tym cierpliwie czekamy na naszą kochaną Kosmonautkę.

10 myśli nt. „Ciąża 39 tydzień (nic się nie dzieje)

 1. marta10012

  Cudowne te literki! Piękna kolorystyka! Jak Ty je zrobiłaś? Gotowe szablony? Pozdrawiam:)
  Amelce dobrze u Ciebie, moja Ola przyszłą na świat w 39 tygodniu. Teraz może to już być w każdej chwili. Ja na koniec do Oli przemawiałam, żeby się tego nie bała, że niedługo się spotkamy, że wszystko będzie dobrze itp.. czekam na dobre wieści!

  Odpowiedz
  1. agnest Autor wpisu

   Szablony do literek sama sobie zrobiłam :) Narysowałam na kartce A4 narysowałam literkę, wycięłam i szablon gotowy ;). No tak, fakt ten że może być to każda chwila lekko mnie przeraża :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>